Czym jest zestaw Caresse GSM?

Caresse GSM to centrala alarmowa, która umożliwia użytkownikowi wezwanie pomocy w sytuacji zagrożenia zdrowia/życia. Została zaprojektowana, aby pomóc osobom starszym zwiększyć poziom ich bezpieczeństwa i utrzymać niezależność we własnych środowiskach domowych.



W razie potrzeby użytkownik ma możliwość wywołania alarmu bezpośrednio z urządzenia, jak również z wykorzystaniem opaski SOS dostarczonej w zestawie. Opaskę (Armie Radio Trigger) można umieścić na nadgarstku w formie opaski lub na szyi w postaci wisiorka. Dzięki temu użytkownik ma możliwość wezwania pomocy z dowolnego miejsca domu. Urządzenie natychmiast kontaktuje się z Centrum Teleopieki lub innym uprzednio zaprogramowanym numerem, np. członka rodziny i inicjuje połączenie telefoniczne w trybie głośnomówiącym.



Na bazie urządzenia istnieje również możliwość stworzenia „inteligentnego domu”, czyli środowiska, które umożliwia monitorowanie niektórych wydarzeń, tym samym zapewniając bezpieczeństwo lokatorom. Dzięki wykorzystaniu technologii plug and play, dodatkowe czujniki można skomunikować w prosty sposób z jednostką centralną, dostosowując się do indywidualnych potrzeb użytkowników.



Jesteś zainteresowany usługą? Skontaktuj się z Nami!